Jak widać ks. Michał nie tylko lubi głosić Słowo Boże ale też pracować.

Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza na etapie dekanlnym.

Jak co roku Szkoła Podstawowa w Żulicach przeprowadziła konkurs o Janie Pawle II

Sumę odpustową sprawował i Słowo Boże wygłosił Ks. Kan. Tadeusz Bastrzyk, proboszcz z Jarosławca.

Pod koniec maja rozebraliśmy stary budynek gospodarczy i rozpoczęliśmy budowę nowego. A w 2011 została ułożona kostka dojazdowa.

Sumie odpustowej przewodniczył ksiądz Prałat Józef Tucki

W związku z Katastrofą polskiego samolotu wojskowego w Smoleńsku, do której doszło 10 kwietnia 2010r. w naszej parafii została odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny

Zwyczajem lat ubiegłych także i w tym roku, przy grobie Chrystusa wartę trzymali strażacy i harcerze.

Po przywiezieniu organów do Żulic zostały one złożone w reminizie strażackiej i tam czekały rok w kolejce na ustawienie ich na chórze muzycznym w kościele parafialnym.